| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Cine va place la romanii au talent? De ce? Dau funda la cel mai explicit raspuns :X:X

Răspuns Câştigător
| Cattalina a răspuns:

Țuțu Adrian, deoarece merita tot respectul pentru. ca :

1. Are un talent minunat si o voce la fel de frumoasa
2. A trecut prin atatea pierderi
3. "Scuipa" realitatea in rime tongue

Ștefan Florescu pentru. ca :

1.Eu una, chiar daca sunt fata, nu as putea face niciodata ce face el, chiar daca as fi baiat tot nu as putea face asa ceva laughing

2. Daca si-a vandut bicicleta ca sa ajunga la semifinale, inseamna ca isi doreste cu adevarat sa castige si ca pune suflet in ceea ce face
3. Mi se pare dragut laughing

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Dansatoarea aia la bara love struck
baiatu blond cu mingea laughing love struck
sh dansatoarele alea 2 ( fata sh cu ma.sa)

nu le stiu numele sad laughing

love strucklove struck

| AnneMarri a răspuns:

imi place de narcis deoarece are o voce minunata si un zimbet la fel

| dulcykaLy a răspuns:

Adrian tutu... prea marfa vocea... si talent adevarat

| valyNo1 a răspuns:

Imi place romani au talent doarece si pentru ca imbina amuzamentul cu talentizmul si pentru ca nu e original deloc acest show si e copiat de la americanihappytongue