| BarBateLuL a întrebat:

Va place romanii au talent? Daca da de ce si daca nu de ce? big grin Dau funda pentru cel mai calumea raspuns.

Răspuns Câştigător
| tania_5982 a răspuns:

Buna. Da, imi place emisiunea "Romanii au Talent" fiindca arata ca si romanii sunt talentati si ca nu suntem o tara de joasa speta. Emisiunea este foarte frumoasa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa spun ca eram super incantata sezonul trecut cand incepea, dar acum nu mai am acelasi sentiment pentru ca am vazut ca nu castiga talentul, ci cazul.
Si stiu ca nu este vina nimanui din juriu, ci a publicului care a votat.
De data asta o sa ma uit la preselectii si atat.

| LarisukaChan a răspuns:

Da.Admir emisiunea"Romanii au talent" deoarece dezvolta creativitatea si originalitatea participantilor precum si perseverenta in cazul celor ce pierd.Totusi nu sunt de acord cu modul in care sunt batjocoriti majoritatea batranilor sau adolescentilor care nu au fost recunoscuti cu spectacolul pe care l-au prezentat.