| MumushikŁ a întrebat:

Va place Romanii au talent?
Argumentati!
Cel mai dragut raspuns are fundita!
Succes!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Pentru ca:
-e cool;
-undeori distractiv;
-uneori prin ecrane dureros;
-uneori haios de pici pe joslaughing;
-alte ori dur etc...
E un show de milioane! Cel care l-a creeat a fost un geniu si cred ca tuturor romanilor le place mai ales ca ne mandrim cu asta!happy

1 răspuns:
| deea98 a răspuns:

Da, imi place foarte mult emisiunea "Romanii au talent", pentru ca, prin intermediul acesteia, toate persoanele talentate din Romania care nu au avut pana acum sansa de a fi promovate, au portile deschise catre realizarea idealului lor.

Imi place foarte mult faptul ca nu exista strict un anumit domeniu. Si cum talentele sunt foarte variate, e un lucru important:].

Mie imi place si datorita faptului ca nu am niciun talent. :] Imi face placere sa vad o groaza de persoane talentate, fara sa le invidiez:]. Eh, ata ete!