| NoName0011 a întrebat:

Citatul vostru preferat?

43 răspunsuri:
| alinna_1696 a răspuns:

Dragostea e in aer...pacat ca bate vantul.

| shineofblood a răspuns:

Ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa ti se intample!

| sdaniel a răspuns:

"Rade atata timp cat respiri si iubeste atata timp cat traiesti."

Dar si asta e tare:
"Suma inteligentei pe planeta este constanta, insa populatia se afla intr-o continua crestere."

| bebbe22 a răspuns:

Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Frumusetea e trecatoare", " No one cares "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii suntem foarte ignoranti dar nu ignoram acelasi lucru.
Adevarul care nu este despre tine nu exista.
traieste clipa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa arzi decat sa te stingi incet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu te omoara te face mai puternic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"femeile sunt facute sa fie iubite, nu intelese"

| ewen a răspuns:

''If there is no uniformity, then there can only be fragmentation''.

| Elena_2807 a răspuns:

"Cand o usa a fericirii se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa ca nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi." Helen Keller

| addyzz a răspuns:

Be the change u want to see in this world! (prison break)

| radu1990 a răspuns:

Doamne, fereste ma de prieteni ca de dusmani ma feresc singur!