| anonim_4396 a întrebat:

Credeti-ma acum am intrat intr0un *** mai mare decat minelaughing... unu crede ca-l placlaughing... si baiatu cu care vreau eu sa fiu e gelosbig grin acumbig grin...kmd sa fac sa vada ca nu-l plac p ala deci jur nimic macar 1% nu il plac pe ala...:-& si imi e sa nu isi piarda celalat increderea in mine plz ajutati-ma:X

11 răspunsuri:
| faranume a răspuns:

Spune-i celui pe care nu-l placi ca nu-l placi sh zii sa te lasse inpacewinking

| Emeraude a răspuns:

Deci, jur ca n-am priceput o iota, vorbeste si tu pe romaneste si fi mai explicita, ca altfel nu pricep. (Îs mai grea de cap, de fel)...

| antonius74 a răspuns:

Mergi la ala care crede ca il placi si ii ti un discurs de o ora ca nu-ti place de el (asa, ca sa nu-i frangi inima). apoi, dupa ce ai lamurit situatia in mintea aluia, mergi la cel de care iti place tie si ii explici fain fainut ca e fals (si ii spui unde si cu ce ai mintit - ca nu cred ca a ajuns singur la opinia aia...). daca intelege si te crede, chiar ii place de tine. daca nu, fie e prost, fie are un orgoliu mare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vb q tipu care carede ca il placi
explici k e o neintelegerewinking. Si apoy combinate q ala pe care il placilaughing
floare la ureche:*
bft!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vb q tipu care carede ca il placi
expliki k e o neintelegerewinking.Si apoy combinate q ala pe care il placilaughing
floare la ureche:*
bft!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Deschide gura si spune-i fiecaruia ce trebuie. Esti fata...

| utzuman2006 a răspuns:

Problema ta specific varstei sub 14 ani nu este atat de complexa pe cat crezi tu ca e, pur si simplu te intalnesti cu baiatul care iti place si ii explici situatia s-ar putea sa fie amuzat si pe deasupra si mandru ca el va avea ce altul nu poate obtine ( e ceva specific gandirii voastre sub 14 ani ).
Si ar fi indicat ca de acum incolo sa folosesti limba romna corect, cu ortografie corecta si fara prescurtarile specifice mess-ului...site-ul acesta are un regulament si ar trebui sa il respecti.

| www a răspuns:

Deci m-am pierdut in atatea "ala". Ok am inteles ca sunt doi tipi, puteai sa le spui A si B. Am intelesc ca itit place de A dar A e gelos pe B, B te place, vrei sa ii spui lui B ca nu te il placi fara sa isi piarda A increderea? Wtf? Invata sa te exprimi mai clar, ca nu inteleg nimic.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca vorbesti cum scrii fii sigura ca nici unul din ei nu v-a intelege nimic, cred ca o sa ai nevoie de translator...

| viatadecacatt a răspuns:

Intra in conferinta cu baiatu cu care vrei sa fii tu si cu celalalt care nu vrei sa fii[daca ai idurile lor] si fa l pe ala care nu ti place de el de *** spune-i ca nu vrei sa fii cu el sa te lase in pace ca sa ii dovedesti lu alalalt ca il placihappy Sper ca ai inteleslaughing O idee asa mi a venit pe momenthappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ştiu eu ce să faci. intri intr-o librărie şi ceri cartea aia mare prescurtată dex. o să îţi explice pe îndelete ce e de făcut.