| Dee68 a întrebat:

Imi place un baiat de la mine din clasa, si mereu cand ma uit la el, el se uita la mine. Dar el are prietena de 10 luni. nu vreau s ma bag peste ei. dar nu stiu baiatu ' asta...
Cand prietena mea a vorbit cu el, a spus ca sunt frumoasa. si foarte de treaba, i-a spus ca s-ar da la mine, dar el crede ca eu ii spun lu prietena lui.
Credeti ca-i place de mine? Sau macar ma simpatizeaza?'

PS: Azi era cu ea. si cand m-am dus sa-i salut se uita la miine.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Ăla e un copil care se joacă.
Asta vrei? Să fie apoi cu tine, iar într-un final să te trezești că-i spune uneia" mamă ce aș vrea să fiu cu prietena ta?"
Dar mă rog, dacă tu nu vrei nimic serios și vrei să fii bătaia lui de joc, strică-i relația.

2 răspunsuri:
| Dee68 explică:

Nu eu nu vreau sa-i sun prietenei lui! El crede ca daca se da la mine eu ii spun, dar nu ii spun, nu as distruge o relatie! Am 17 ani

| Larisssaa a răspuns (pentru Dee68):

Şi de ce să se dea la tine din moment ce are prietenă? straight face