| Saiuky a întrebat:

Cu ce esti imbracat/a in momentul in care citesti intrebarea?

10 răspunsuri:
| ZapaciLaa a răspuns:

Pantaloni scurti albastrii si tricou violet. iti zic si chilotii?laughing

| lavynika a răspuns:

Maieu si pantaloni scurti:p

| Theya1703 a răspuns:

Blugi negri... bluza alba tongue

| nana a răspuns:

Salut Saiuku. HA ha ha... dar esti curios nu gluma. ...Ghici?

| andreeeeeeeeea a răspuns:

Blugi gri, tenesi negri, un tricou alb

| Razvan a răspuns:

Pijamale cu martieni albastri cu cate cinspe` stelute per bulan

| aquila_4553 a răspuns:

Blugi albastri si o bluza cu maneca lunga cu fluturasi pe ea.tocmai am venit de afara, iar chilotii, sutienul si sosetele sunt secretehappy

| Rukhsandra a răspuns:

Tricou alb si pantaloni scurti negri...multumit/a?

Răspuns utilizator avertizat
| icetee a răspuns:

Sunt imbracata cu un tricou foarte larg albastru inchis, pantaloni 3 sferturi mulati gri, jambiere crem, sosete pufoase albastre si o jacheta galben cu portocaliu laughing stiu, e cea mai ciudata imbracaminte care am purtat-o vreo data laughing