| TheSpecialOne a întrebat:

Cu ce sa imi aranjez parul daca de la gel imi cade destul de mult? Am folosit un gel ft ieftin apoi taft (schwartzkopf) verde (cu fixare 48 ore scia pe el) iar acum am unul albastru deschis de acelasi fel.

4 răspunsuri:
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Nu mai folosi gel de par, incearca sa-ti cumperi o ceara buna. Eu folosesc una de la Nivea si sunt foarte multumit de ea. Apropo am avut geluri de par si de 70 de lei si tot la ceara m-am intors. De la ceara nu-ti cade parul.
Succes!winking

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, te-as sfatui sa renunti la orice fel de gel, daca mai vrei sa mai ramai cu par pe cap.

| impossiblles a răspuns:

Foloseste apa cu zahar... pui zahar in cap si dupa iti pui trei cani de apa in cap...

| FemeiaPisică a răspuns:

Renunță la gel și fixativ, îți distruge părul!