| Awp_Alex_1990 a întrebat:

De cateva zile,fixativul nu imi mai fixeaza parul asa cum o facea inainte.Pun fixativ in par, iar dupa 3 minute cand bag mana prin el este foarte moale si lălâi de parca nici n-as fi folosit fixativ.Am incercat sa schimb samponul, dar degeaba.
Mentionez ca folosesc fixativ de la taft cu nivel de fixare 5. Pot spune ca am folosit acelasi fixativ acum o saptamana si imi fixa foarte bine parul.
P.S:Sunt baiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil parul tau este ars sau tocit, poti eventual sa te tunzi mai scurt si apoi sa astepti sa creasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai ok ar fi sa te tunzi, mai ales daca esti baiat, te poti tunde mai scurt, parul tau se va regenera si isi va recapata volumul.