| Cariba1929202 a întrebat:

Cu ce sa incep, am un fel de crush un al doilea cum ar veni, stiu suna ciudat am mai avut un crush dar stiam doar numele de familie a acestiua fiindca ne-am intalnit la el acasa si la rau nu il gasesc pe insta sau Facebook nu cred ca are.Ma rog trecem peste.Pai baiatul asta care e noul crush deoarece celalalt nu stiu unde sta si a plecat. Baiatul asta, noul crush l-am vazut de cateva ori, o data la el acasa si de doua ori la biserica. Locuieste putin mai departe de mine, 1 kilometru sau 2 doar ca nu am habar absolut nimic despre el. Stateam cu o prietena la biserica pe o banca si el statea altundeva cu tatal lui si se uita la mine iar eu cand ma uitam la el intorcea imediat capul in alta parte, se uita unde ma duceam si mai venea pe acolo asa din cand in cand pe langa noi. Chestia e ca nu stiu ce sa fac sa mi-l scot din gand, parca as fi obsedata de el. Cred ca si el ma place dar nu am avut curaj sa-i spun nici buna, dar sa-l intreb cum are instaul (daca are)help me. Oare o sa-l mai vad?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| llleo a răspuns:

Fii curajoasă, Ștefania. Poartă o conversație cu el. Numai așa ți-l poți scoate din gând. Dacă continui să visezi, o să rămâi visând. Cu siguranță o să-l mai vezi. Grijile nu-și au locul.
Spor, Ștefania, dragă. Am încredere în tine.

3 răspunsuri:
| Katie1356 a răspuns:

E normal ca odata ce te simti atrasa de cineva sa il porti in minte o perioada de timp pana il uiti, sau apare altcineva.
Fa-ti curaj, nu te mai intreba ce ar fi daca, ci afla. Daca il mai vezi la biserica roag-o pe prietena ta, in caz ca tie iti e rusine, sa il intrebe daca vrea sa stea langa voi, te prezinti si sigur ii afli numele. happy

| Mynameis93 a răspuns:

Încotro se duce și generația asta.

| Andreeush a răspuns:

Data viitoare vorbește cu el.