| LoveStarNot a întrebat:

Buna tpu.Am o problema .Ok.Sa trecem direct la subiect deci mie imi place de un coleg din clasa cred ca si el ma place sa-l numim x
DECI x anul trecut nush cum sa spun statea mult pe langa mine in ore tot timpul se uita la mine si se intorcea in spate sa vorbim (eu stateam in banca din spatele lui ) cateodata se intorcea asa fara motiv si se uita la mine iar eu cand il vedeam ca se uita la mine se intorcea repete in fata dar anul asta nici nu se mai uita la mine nici nu prea mai vorbim dar cred ca inca ma place pentru ca cea mai buna prietena a mea a vorbit cu el pe fb si ea a la intrebat de cine îi place din clasa si el i-a spus (nu a dat numele fetei ) ca o place pe fata care a stat in banca din spatele lui la sfarsitul anului (pentru ca la sfarsitul anului am stat in acea banca ) dar oare vorbea de mine pentru ca am stat cu o fata in banca cu care nu se intelege de loc tot timpul se cearta cu ea si nici ea nu-l suporta dar fata aceea este foarte frumoasa ce credeti ca inca ma mai place
Ps am 16 ani
Vreau raspunsuri serioase pentru ca mie imi place foarte mult de el
Dau funda

2 răspunsuri:
| GYGYLATINO a răspuns:

Sfatu meu e sa il intrebi tu poate o fi timid el asa poti afla tu daca te place sau nu sau poate nu se mai uita fiindca poate o avea o iubita dar cel mai bine intreaba-l tu

| LoveStarNot explică:

Nu e timid de loc lentru ca il cunosc de foarte milti ani si iubita nu are pentru ca aflam el lear fi spus prietenilor lui si aflam de la varu lui pentru ca varul lui nu poate sasi tina gura deci...