| dany3la a întrebat:

Cu ce vedeta se potriveste:
1. Justin Bieber
2.Joe Jonas
3.Zack Efron
4.Nick Jonas
Si explicati de ce. Cel care explica mai bine i-a funda.

4 răspunsuri:
| ShiFT_7270 a răspuns:

1 se potriveste cu fratimiu la par, 2 cu tata ca e mai tinerel, 3 se potriveste cu talentul lui Botezatu, iar 4 cu michael jackson la nas big grin

| dany3la explică:

Adica cu cine s-ar potrivi intr-un cuplu!
nu prostii de genul acestalaughing

| Tasya05 a răspuns:

Poi.Justin se potriveste cu Jasmine Villegas deoarece amandoi sunt foarteee draguti, sunt de acceasii varsta. si se inteleg perfect.
Joe Jonas chiar nu stiu.
Zack Efron cu Vanessa Hudgens. asta era si logik. in 2010 au fost declaratii cel mai frumos cuplu.
Si Nick Jonas s-ar potrivi cu Selena Gomez deoarece amandoi sunt fitosii. laughing

| rlk1234 a răspuns:

Justin bieber-selena gomez cred ca se potrivesc si se inteleg bine doar sunt si imprenuna acum
joe cu demi lovato
zack cu vanessa hudgens iar nick cu miley,, cred ca se intelg bine si snut draguti impreuna cu toti de mai ssbig grin funda plzz?