| AsiSoyYo a întrebat:

Cine credeti ca este cel mai frumos baiat din lume dintre:
1) Justin Bieber
2) Zac Efron
3) Nick Jonas?
Eu aleg Justin Bieber / Voi aveti si alti favoriti? Cine? Dintre cei prezentati mai sus care este favoritul?
P. S: raspunsul care satisface toate cerintele primeste funda
Toate raspunsurile primesc puncte.love struck

Răspuns Câştigător
| Monutza a răspuns:

Cel mai frumos baiat din lume dupa parerea mea este Narcotic Sound love struck nu ratatzi astia straight face dar din astia trei il aleg pe Justin tongue...

23 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Justin bieber http://www.google.ro/......tp?/imgres 19&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=766&vpy=238&dur=70&hovh=245&hovw=206&tx=140&ty=225&ei=lWIfTc2pBcH88AaGgM35DA&oei=lWIfTc2pBcH88AaGgM35DA&esq=1&page=1&ndsp=21&ved=1t:429, r:18, s:0&biw=1280&bih=605

zac efron http://www.google.ro/......tp?/imgres 992&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=306&ei=92IfTd_iGILGlQe9lpGZDA&oei=42IfTZSpCYyr8AaEjM2ZAw&esq=3&page=3&ndsp=22&ved=1t:429, r:19, s:53&tx=80&ty=94&biw=1280&bih=605

nick jonas http://www.google.ro/......tp?/imgres 400&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=318&ei=H2MfTZebOIbGlQfa1ZDXCw&oei=GmMfTf3GOsGB8gao6azIDQ&esq=2&page=2&ndsp=25&ved=1t:429, r:10, s:26&tx=54&ty=67&biw=1280&bih=605

eu aleg zac pentru ca, chiar daca iti place atat de justin la varsta lui zac nu va mai fii asa de frum:* parerea mea

| alexim14 a răspuns (pentru RoxAnana):

Suntem in 2013, are 19 ani si si-a schimbat look-ul, canta bine, i sa maturizat vocea, vezi Boyfriend si ai sa vezi cum e acuma.
nu sunt gay ca sa nu mai intrebi dupa.

| User a răspuns:

Am. da nu zic. Oricum, nimeni n-o sa-l voteze in afara de mineoh go on

| Messyhair a răspuns:

Dintre cei pe care i-ai nominalizat tu il aleg pe Justin Bieber.
Alt favorit : Jared Leto(vocalistul trupei rock 30 Seconds to Mars)
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=37&ty=38

Este al naibii de bun :) Ii ador ochii :x

| Bylok a răspuns:

Sunt sigura ca exista baieti mult mai frumosi decat ei...

| Emmeii a răspuns:

Bună! Eu aleg tot Justin Bieber. happy

pa. paa

| andrada a răspuns:

Il aleg pe Justin love struck e superdragut

| andrada a răspuns:

Il aleg pe Justin love struck e superdragut love struck

| andrada a răspuns:

Justin bieber love struck

| wonderfully a răspuns:

Declar ca cel mai frumos baiat din lume este Justin Bieber.Il ador! Te sustin!

| Loome a răspuns:

Cine a zis ca Justin Bieber e baiat?
:O o noua realizare pentru mine
Nu stiu, nu stiu d`astea

| escapism a răspuns:

Jared Leto...love struck este intr-adevar cel mai frumos!

| Tenisi a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...
Justin Biber are fata aia de cocalar deci...nu! Plus ca unii zic ca este o fata care si-a facut operatie de schimbare de sex.
Nick Jonas...saracu' este bolnav, n-ai aflat ca are diabet? Dupa ce ca are talent cu toate ca-i bolnav mai vrei sa fie si frumos?
Deci... dupa mine cel mai frumos din lista ta (nu din lume) este Zac Efron. Sunt multi baieti draguti pe lume doar ca nu-s vedete. Stii proverbul: Daca e faimos, nu inseamna ca-i frumos!
Sper ca te-am ajutat!
pa-pa!

| alexim14 a răspuns (pentru Tenisi):

Daca te iei dupa alti, eu am vazut videoclipuri de cand era mic si nu e fata, daca are vocea subtire ce? suntem in 2013 Justin Bieber arata altfel acuma, are melodii frumoasa si are succes, bravo lui, merita sa fie indragit de toata lumea pentru ca a muncit pentru a ajunge pana aici. Uita-te la Boyfriend si o sa iti schimbi parerea.

| emoista a răspuns:

Nick jonas si altu e cole sprouse http://www.google.ro/......tp?/imgres r:19, s:23&biw=1360&bih=546

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a răspuns:

Cica cel mai frumos baiat din lume rolling on the floor hai ca am ras mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci justin bieber e cel mai dragut frumos si adorabil baiat din lume si in plus e si tare amuzant Te sustin dal in colo pe nick jonas cu fata aia de boschetar

| elena_1881 a răspuns:

Justin bieber este cel mai frumos am 100 de poze cu el pe pereti in camera mea

| nicoleta_1189 a răspuns:

love struck justin bieber e cel mai frumos baiat din lumea-ntreaga! love struck

| Damian_Alexandra_1991 a răspuns:

Justinicaaaaaaaaaaaaaaaa al meu!

| Smileee_8928 a răspuns:

Logic ca Justin il adorlove struck

| adriankiller5 a răspuns:

Nick jonas

| tofy a răspuns:

Eu cred ca Justin Bieber e cel mai dragut si stie ogroaza de miscari super tari.