| iuly_4206 a întrebat:

Cu ce zodie se potriveste scorpion?happy multumesc tongue

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fecioarele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sagetatorii(angryangryangryX numai cu sagetatorul voi nu stiti nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gemeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpionul se potriveste cel mai bine cu pestii si cu raciihappy. Si eu sunt scorpioancahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu racul ca eu sunt scorpion da prietenul meu e rac si ne intelegem foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus mai ca si eu caut dar cred ca asta e o prostie te potrivest cu cine vrea inima ta nu dupa zodii laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu berbecul... dar depinde de tine cat esti de rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricare in afara de fecioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu varsatorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce am citit pana acum si eu sunt foarte derutata, sunt tot scorpion, eu cred ca m-am intzeles bine cu leul si racul, acum nu stiu as vrea sa cunosc tot un scorpion sa vad cu ar decurge relatia, in principiu relatiile de amicitie ( parerea mea ) decurg foarte bine intre scorpion si scorpion, scorpion - rac-pesti-balantza-fecioara-leu oricum conteaza caracterul pers pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca doar cu scorpionul pentru ca scorpionul inteapa atunci cand nu te astepti dar tot pe scorpion nu poate... si eu sunt tot scorpion:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca pestii si taurii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu eu sunt scorpion si sotul meu este rac suntem impreuna de 11 ani dar tot mai scartaie relatia si eu as vrea sa aflu mai multe

| Alișa00000000000 a răspuns:

Scorpionul se impaca cel mai bine si se potriveste cel mai bine cu zodiile de apa big grin :X ...si eu sunt tot scorpion :*

| belltech a răspuns:

Ar trebui cu Racul si Pestii da mie nu mi-a mers nicu unul nici cu altul. Capricorn pareri impartite, in sensul odata fantastic (sex la prima intalnire), alta data bine si a treia oara prost, Taurul e cam problematic, sex fantastic dar in rest lasa-ma in pace, Leu, sex la prima intalnire si atractie sexuala cu nemiluita (desi ea era cu 22 de ani mai in varsta!) Berbec, sex pasional si posibila relatie (prima iubire adevarata), dar ambii trebuie sa isi faca compromisuri, Gemeni : ne vedem doar in pat, cam asta e.

| comansorinutza a răspuns:

Si eu sunt scorpion!

| yulya25 a răspuns:

Eu cred ca se potriveste bine cu leul love strucklove strucklove struck

| bebi14 a răspuns:

Si eu sunt scorpion devil

| marynelush a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine scorpionul se impaca cu varsatorul, deoarece prietenu meu este scorpion, iar eu sunt varsator, si chiar nu ne incurca chiar nimica, adica nu ne certam chiar dac el e gelos, eu mereu sunt partial indiferenta, de aia si nu apar probleme...totusi stiu ca scorpionii merita sa fie cuceritzi, chiar de este foarte greu de facut astawinking

| ionutk3u a răspuns:

Cu fecioara nu cred ...la mine nu a mers deloc...la inceput ii dulce da se termina prea acru asa ca aveti grija

| vicavica a răspuns:

Cu vrei tu insa eu cred ca sau cu scorpion ca tine sau cu rac