| Mihaela_7488 a întrebat:

Buna TPU:* eu m-am nascut in noiembrie, deci sunt scorpion dar muulta lume imi spune ca nu mi se potriveste aceasta zodie ptc eu sunt calma, linistita.etc. chiar daca ei nu ma cred aceasta zodie mi se potriveste la fix chatterbox ce creddeti despre scorpioni? dau funda celor mai interesanta

Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

Draga Mihaela,happy Zodiile nu s-au schimbat...deci din ce fete scorpion cunosc eu, toate sunt incapatanate. Insa totodata foarte mature si inteligente. Cateodata au dreptate sa fie incapatanate pentru ca punctul lor de vedere este cel mai bun cu adevarat. De obicei daca isi fac o parere despre tine, e greu sa le-o schimbi. Multi scorpioni sunt asa ca tine: linistiti calmi dar foarte calculatihappy Multi scorpioni sunt mai nebunatici laughing dar in interiorul lor sunt ''maturi''. Deci stai linistita laughing Zodia t-i se potrivestewinking Esti tu calma, linistita dar poate cand te enervezi.greu te mai potolesti laughing)...Asta e parerea meahappy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......otul-este/
Esti sigura ca esti scorpion? :))

Răspuns utilizator avertizat