| qpAbi a întrebat:

Heii all big grin dupa voi cu ce zodie se potriveste mai bine fata scorpion si de ce :**

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza zodia, conteaza ca fata respectiva sa se inteleaga cu baiatul.
Nu zodiile stabilesc iubirea, intelegearea, respectul etc. Zodiile sunt inventate de oameni, dar sentimentele sunt simtite de catre acestia. Daca noi ti-am zice sa se potriveste cu un berbec, dar baiatul pe care fata-l place e bou...pardon, taur, atunci fata nu o sa il mai placa doar pentru ca niste cretini zic ca nu se potrivesc zodiile? Sa fim seriosi, bucura-te de viata si nu mai baga in seama horoscopul.

| rEfrEsH21 a răspuns:

Se potriveste cu Balanta sau Segetator