| biancamaria1998 a întrebat:

Culoarea mea naturală a parului a fost saten deschis însă m-am vopsit acum aproape 3 luni bruneta dar vreau sa îmi scot negrul din par și sa mi se vadă doar acel saten deschis. Cum as putea?

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Dacă vrei să scapi de acel negru, trebuie să îți decolorezi părul.
Recomand totuși să nu faci asta acasă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mergi la un salon si decoloreaza-ti parul.

| Floydancingsaha a răspuns:

Cel mai probabil prin decolorare, daca ar fi sa astepti sa iti dispara vopseaua ar dura prea mult si nu ar fi atat de eficient. Recomand sa mergi la un salon si sa intrebi ce varianta iti recomanda