| madelen a întrebat:

M-am vopsit acum foarte mult timp bruneta. si as dori sa revin la culoarea mea naturala (saten deschis) sau la o culoare apropiata de ea. cum as putea scapa de brunet? va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaiXD a răspuns:

Salut. Poti sa te vopsesti satena direct cu vopsea naturala de la farmacile astea naturiste...dar dupa va trebui sa te vopsesti numai cu acea vopsea naturala.(nu aceeasi culoare, numai vopsea naturala sa fie.).

2 răspunsuri:
| Diixy a răspuns:

Prin decapaj...winking

| minraluca a răspuns:

Ai putea sa te decolorezi si sa te vopsesti din nou o culoare asemanatoare colorii naturale sau ai putea astepta sa iti creasca parul