| Pisoi_1585 a întrebat:

Cum agati cel mai bine? da-ti un exemplu real!

3 răspunsuri:
| MihaiN1 a răspuns:

Te dai la ea.

| buterfly a răspuns:

Poi cred ca cel mai repede agati intr-o discoteca sau intr-un club!big grin

Ori i bagi niste priviri persoanei respective...Sau "din greseala" te impingi in pers respectivalaughing La mine a functionatlaughing

| Jesss a răspuns:

Ca fata spun ca decat curvelor le place ce au zis "buterfly" - care apropo se scrie " BUTTERFLY " si skater, unei fete serioase trebuie sa ii spui simplu ce simti, daca te porti frumos nu ai cum sa n-ai sanse, cere-i id-ul, nu cred ca-ti place sa vorbiti despre asta in public, invit-o la o cafea, ii arati mult mai bine ce simti daca petreci mai mult timp cu ea si ii arati ca-ti pasa, sex si pupaturi poate sa ia de la orice baiat, crede-ma, asa gandesc fetele serioase, daca e vorba de o pitzi, trage-i-o! straight face
PS. "DA-TI" se scrie " DATI " - fara cratima, daca tot vrei sa pari inteligent straight face