| Anastasia39 a întrebat:

Cum as pute sa cuceresc un baiat care practic nu ma place deloc?

Răspuns Câştigător
| Denice92 a răspuns:

Probabil ca tu nu ai vorbit prea mult cu el.imprieteniti-va...transformati-va in cei mai buni prieteni si usor usor o sa te apropii de el si poate o sa reusesti ce ti-ai propus...baftawinking:*

4 răspunsuri:
| onutza1oana a răspuns:

Cu indiferenta

| αłναıиıα a răspuns:

Fal sa se indragosteasca el de tine, dar nu-l sufoka cu dragostea ta pentru el, nu`i arata asta...mai intai fi amika lui, vorbiti [banalitati], radeti impreuna, ajutal daca are nevoie de ceva. Trateazal si cu putina indiferenta, nu`i da mare importanta[ dar sa nu intreci masura]. Bft`happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anastasia39 explică:

Problema e ca el face parte dintr-o trupa, si datorita acestui fapt i se pare ca e mare „macio"!