| carryon97 a întrebat:

Cum e posibil ca iubitul meu sa-mi spuna ca ma iubeste si dupa o luna sa se comporte atat de rece incat sa fiu nevoita sa ma despart de el?

8 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Pai te-a mintit, simplu.

| Antopuff a răspuns:

S-a cam folosit de tine.

| GirlOnline81 a răspuns:

Pe tine nu te-a invatat nimeni ca barbatii iti spun ceea ce vrei tu sa auzi?
Uite, te invat eu.
" Cum e posibil?"
E posibilwinking.

| danaieladaniela a răspuns:

Este foarte posibil draga mea...mi s-a intamplat si mie asa mi-o spus ca ma iubeste, au trecut vreo 2 saptamani si am aflat ca avea pe altcineva...trist foarte trist crying

| Andreeush a răspuns:

Simplu, nu este sincer cu tine.

| Adry05 a răspuns:

Probabil a zis-o sa incerce si el s-o creada
Ori pur si simplu a zis-o de dragu de a o zice
Ori a crezut ca te iubeste si a realizat ca de fapt nu esti ce vrea

| Violleta2022 a răspuns:

Era cumva un iubit virtual?
Unde a stat 1 luna de zile, in dulap?

| Vichy99 a răspuns:

Nu mai crede tot ce zic bărbații pentru ca majoritatea sunt mincinoși, fii mai rece, bine ca i.ai dat papucii daca nu merita!