| malishka93 a întrebat:

Iubitul cu care ma intilnesc de 1an jumate mi se pare mai indiferent. ii spun ca s-a schimbat si ca e rece cu mine el raspunde ca doar mie mi se pare. spune ca ma iubeste dar simt raceala din partea lui! i-am zis ca daca nu ma iubeste mai bine sa-mi spuna! Deci ce credeti? la moment suntem departe unul de altul! dc zice ca ma iubeste cind simt indiferenta? ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate doar ti se pare. scapa de monotonie surprindel cu ceva nou si va reveni totul ca inainte.

| mona a răspuns:

Poate spune adevaru [poate are vreo problema si nu ti o poate impartasi si de aia ti se pare mai distant]

| caty870 a răspuns:

Poate de aia simti o raceala ...ca poate ai racit!