| Alberto_Zgonea_1998 a întrebat:

Cum fac o fata sa se ataseze de mine.Va rog frumos spuneti-mi pasi pe care trebuie sa-i parcurg.Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| LoveYou7784 a răspuns:

Pai nu e chiar asa de dificil.
Daca vrei ca fata sa se ataseze de tine comprta-te frumos cu ea
Fa-i complimente
Incurajeaz-o mereu happy
Sustine-o in tot ceea ce face
Adica mai pe scurt arata-i ca o meriti. happy :*

1 răspuns:
| Deputat a răspuns:

Cu cat esti mai dragut cu ea, vorbesti mai frumos, cu atit ea va vedea in tine un prieten si nimic mai mult. fetele se indragostesc de dobitoci, care vorbesc urit, nu le baga in seama s.a.m.d. deja dupa 20 de ani le vine mintea la cap si cauta baieti cuminti...
stiu asta din propria experienta. sad