| Belllla a întrebat:

Cum ii zici unui baiat cand e pe puncul sa te sarute, ca tu nu stii cum sa saruti?

4 răspunsuri:
| Striker14 a răspuns:

Spune-i sincer ca e primul tau sarut, sau nu stii sa saruti si sa iti arate el

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Spune-i ca e primul tau sarut si roaga-l sa te invete. Crede-ma o sa-i placa sa faca asta si te va considera mai draguta happy
Bafta! Funda?

| EliKcb a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ii spui happy nu prea ai cum sa stii sa saruti, totul vine de la sine, nu e neaparat ceva ce stii sa faci sau nu happy Vei vedea, vei sti ce sa faci chiar daca e primul tau sarut happy

| Malinutza99 a răspuns:

Pai... nu ii zice. Isi va da el seama dupa ce te va saruta. Acesta e sfatul meu, poti proceda cum doresti, doar ca acesta de va scapa de situatia penibila de a ii spune.