| Belllla a întrebat:

Un baiat ar rade de tine daca nu stii sa saruti?
Sau i s-ar parea dragut sa te invete el?
Cum ii spui ca nu stii?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ar râde doar dacă e tolomac și merită să îi tragi două perechi de palme și să-l lași în plata Domnului pentru altul care știe să se poarte.
Normal că te va învăța, de fapt, nici nu e mare lucru de învățat, o să vezi; totul vine de la sine!
Nu e nevoie să spui nimic. Dacă nu vrei.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un baiat care te place ar fi incantat sa te invete din tainele sarutului. Pentru aceasta insa tu trebuie sa fii sincera cu el, si sa-i spui adevarul.

| Seepty a răspuns:

Nu ar rade ci din contra ar incerca sa te ajute. Deci fara probleme spune-i ca nu te sti saruta si sa te invete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cazuri şi cazuri. Ar putea să râdă, însă în mod normal nu ar fi cazul să facă asta. Nu trebuie neapărat să-i spui că nu ştii, îşi va da singur seama după primul sărut.

| BogdanSVPetc a răspuns:

Eu n-as rade.

| georgianageo13 a răspuns:

Daca e prietenul tau o sa rada putin daca nu stii sa saruri. Dar asa putin alintata si simpatica sa te invete el. E imposibil sa te refuze.

| ellasigata a răspuns:

Nimeni nu se naste invatat trebuie doar sa ai incredere in tine happy si sa fi relaxata atata timp cat ii nimeresti gura laughing) nu are de ce sa râdå