| fyto a întrebat:

Cum invat mai repede pentru obtinerea permisului de conducere?

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Auzi daca ai timp da-mi un mail pe covex_robu@yahoo.com si o sa iti trimit in zilele urmatoare vreo 16 pagini. Acele 16 pagini sunt realizate de un prieten de al meu care este profesor de legislatie el le da gratuit la toti elevii lui si eu am invatat din acele foi si am luat permisul din prima (toate cele 3 categorii pe care le am) o sa incerc sa iti fac rost de acele foi si sa le scanez eventual daca nu te grabesti le fac o copie xerox si ti le trimit si prin posta daca vrei. Sa imi trimiti un mail si sa imi zici cum doresti mai exact. Eu garantez ca daca tu inveti foarte bine acele foi la examen o sa ai succes din prima (la teorie). Cam toata lumea face la acel tip scoala si din cei care au facut si au invatat cam toti au luat permisul.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cu cât faci mai multe chestionare, citești legislația rutieră în vigoare și mai cunoști și semnele de circulație.
Mult succes.
Pa, pa.

| fyto explică:

Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca afli tu raspunsul primul da-mi si mie un semn daca aflu eu iti dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, trebuie sa inveti dragul meu...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa invat pentru permisu auto b mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine asteaptaty norocul pana la urma o sa ai tu noroc macar 1 data-n viata

| 889298 a răspuns:

@covexrobu ai putea sa imi trimiti si mie acele pagini?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara Noul Cod Rutie pe intelesul tuturor.Contine 135 de pgini si este foarte usor de retinut.Il citesti de 2-3 ori si dup ai bagi chiestionare la greu si ai sa-l iei sigur.

| chengy3 a răspuns:

Lol