| Merishor a întrebat:

Cum pot convinge un profesor/o profesoara sa imi dea o nota, doua in plus? sau sa imi mareasca nota? mersi

Răspuns Câştigător
| Freedom_1119 a răspuns:

Invata si raspunde. Daca ai nevoie de note, roaga-l sa te asculte si suplimentar...Invata tot ce e in carte, poate mai cauta si ceva informatii suplimentare si prezinta-i-le intr-un mod cit mai perfect.Sunt sigura ca o sa iti dea note bune! P.S.la sfirshit ii poti da macar o cutie de ciocolata ca multumire...Succes!

1 răspuns:
| Michy_1562 a răspuns:

Acum numai e ca pe vremuri sa le dai mita profesorilor un singur lucru spune asa subsemnatul profesor sau profesoara si spune-i sa te asculte da logik trebuie sa inveti ca doar nu-ti da nota pe ochi frumosi alt cunva nu stiu ceva de genu fac eu si functioneaza