| Cinevadepeaceastalume a întrebat:

Cum poti sa il faci pe profesor sa mai dea odata testul sau iti mărească nota?

Răspuns Câştigător
| HarleyQuinn a răspuns:

Poți să nu te duci la test, întrebi colegii ce subiecte au fost și te pregătești pentru că sigur profesorul o să-ți dea și ție un test ca să recuperezi.
Dacă ai dat deja testul și ai luat o notă nașpa, poți să rogi profesorul să te mai asculte ca să-ți dea 10. Sau faci proiecte, mai răspunzi în clasă și iei 10.

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu poți, doar daca beneficiezi de o putere de persuasiune nemaipomenita. (Si mai ai si un suport financiar generos.)

| asperger3 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Eu o singura data am mai dat un test din cauza unor probleme(nu vreau sa spun mai multe; am avut norocul cu diriginta care m-a ajutat si a explicat profesoarei de romana situatia nu tocmai placuta)