| katalyn_2632 a întrebat:

Cum pot deveni reprezentant la Avon sau Oriflame sau altele? Ce venit primesc din asta pe luna (stiu ca din discounturi dar cam cat luna sau pe saptamana)? si ce anume trebuie sa fac? Dau funda pentru cel mai detaliat rasp va roog :X

Răspuns Câştigător
| CiocolataAerata a răspuns:

Deci eu sunt reprezentant avon.
Pentru a deveni reprezentant trebuie sa te inscrie un coordonator ( iti pot recomanda daca vrei sa devii)
Trebuie sa te inscriis cu numele unui parinte sau oricine are peste 18 ani daca tu esti minor/a.
In primele 4 campanii reprezentantii noi primesc in functie de suma comenzii daca indemplineste cat este suma minima pentru nivel, un cadou. De ex Campania 6 este prima ta luna in care esti niv.1. Daca faci comanda de minim 130 lei primesti un ceas, reducere la brosuri, plus 19 lei discount. Daca sa zicem ca la niv 1 ai 280 lei comanda primesti ceasul, o gentuta, reducerea la brosuri si 50 lei discount. ( Astea le primesc cei care au fost inscrisi pana in aprilie) de acum in colo vor fi alte premii. Suma maxima de comanda este de 400 lei. Comanda se ridica de la sediul avon din romana sau poate veni prin posta in 3-4 zile cu o taxa de 7 lei. Comanda se da pe internet dp ce esti inscris/a de coordonator si o sa ai un numar de reprezentant si parola. La prima comanda te va ajuta coordonatorul. Daca vrei mai multe detalii sau sa devii reprezentant da.mi un mesaj privat si mai vorbim. Succes si sper sa primesc si eu FUNDA!