| katalyn_2632 a întrebat:

Cum pot deveni reprezentant la Avon sau Oriflame sau altele? Ce venit primesc din asta pe luna (stiu ca din discounturi dar cam cat luna sau pe saptamana)? si ce anume trebuie sa fac? Dau funda pentru cel mai detaliat rasp va roog :X...

Răspuns Câştigător
| andytza a răspuns:

Te poti inscrie direct pe site (www.avon.ro), vei primi un sms cu datele tale si cu adresa unde iti vor trimite primul pachet cu detalii pentru a face prima campanie, etc. Posibilitatile de castig sunt 2 : 29% discount sau 34%produs cosmetic si 5% pentru restul produselor daca nu ma insel. Nu e asa usor cum pare mai ales cand trebuie sa alergi pentru a recupera banii. Bafta.tk!

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Sa gasesti un alt reprezentant care sa te inscrie si sa le vinzi produsele pe baza cataloagelor