| Lorena_2784 a întrebat:

Ma gandesc sa ma fac reprezentant AVON sau ORIFLAME dar nu stiu care dintre firme sa o aleg!
Am auzit ca la oriflame se primesc si bani. La avon dau?

Motivati!

Mersi! happy

6 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Pai normal ca ambele firme te platesc acum nu stiu exact care te plateste mai bine si care nu! Dar iti recomand Avon!

| Lorena_2784 explică (pentru Cosminovici18):

Si eu la avon ma gandeam
acum mai astept sa vad ce zic si altii happy

| maryusmono a răspuns:

Si la Avon si la Oriflame se castiga bani... dar daca tot esti interesata sa faci bani atunci arunca o privire aici

www.bani-pe-internet.net

| DyaNiceGirl a răspuns:

Eu iti garantez ca produsele de la FM(Federico Mahora)le bat pe amandoua.

| DyaNiceGirl a răspuns:

Iti garantez ca produsele de la FM(Federico Mahora)le bat pe amandoua,plus ca acolo sunt mai multe cataloage,unul cu make up, unul cu parfuri de calitate care clar e muuuuuuuuuuuuuuuuuult mai buna ca AVON si Oriflame si miros mult mai bine +ca sunt originale, unul cu produse de curatenia casei, iar altul cu margele, coliere s.a.

| Bragutza_Veronica_1997 a răspuns:

Eu iti recomand Oriflame. este o firma mult mai buna, produsele mai calitative, cadouri foarte bune.
Eu am lucarat si la Avon, desigur diferenta foarte mare..Succese si ia o alegere corectawinking