| AlexaAlecutza a întrebat:

Pentru a deveni reprezentant Avon trebuie sa fii major? Cat se castiga pe luna? Funda la cel mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, nu conteaza ce varsta ai. Primesc pe oricine, dar am impresia ca prima oara trebuie sa te insoteasca un parinte.

Castigul intr-o luna nu este vorba de sume in bani. Cand aduci o anumita suma la comanda ta, tu vei primi bani cu care poti DOAR sa iti cumperi de la Avon.

Sa-ti dau un exemplu sa intelegi mai bine. E craciun, si oferta spune clar, ca la o comanda minima de 250 Lei, tu primesti 60 lei pe care nu poti decat sa-i folosesti cumparandu-ti produse Avon! happy Intelegi?

E destul de usor. Prima sedinta Avon, te va tine cam o ora, sau 2 si vei vorbi cu acel reprezentant, si-ti va da toate detaliile posibile despre tot ce te intereseaza.

Mult succes!

6 răspunsuri:
| NYK4u a răspuns:

Nu iti trebuie decat acordul parintilor. Ia legatura cu un reprezentant Avon din orasul tau si iti va da raspuns la oricare intrebare legata de politica firmei.

Răspuns utilizator avertizat
| LauraEU a răspuns:

Nu trebuie sa fi major..cred ca trebuie sa ai 16 ani si acordul parintilor, si despre suma care o castigi pe luna depinde de cate vanzari faci... Daca face vanzari putine, primesti bani putini, daca faci bani multi primesti mai multi bani..Deci totul depinde de tine

| RiRikk a răspuns:

Cred ca te poti inscrie aici:
http://www.avon-reprezentant.ro/......riere.html

| adina7 a răspuns:

Buna! Eu sunt lider avon si te pot ajuta sa te inscrii daca vrei.Te poti inscrie de la orice varsta, daca nu esti major pe numele mamei sau al unei alte persoane majore.Trebuie sa strangi comenzi si primesti discount in functie de valoarea comenzii si cadouri-produse.De exemplu, daca te inscrii pana la craciun primesti discount si un rimel+ luciu de buze.Te rog contacteaza-ma pe adresa de e-mail v.adina@ymail.com sa iti trimit toate posibilitatile de castig si sa te ajut sa te inscrii

| OriginalHeart a răspuns:

1. Da, trebuie 3. Pai depinde de suma de care ai dat tu comanda...Eu am o sora reprezentant si a facut comanda de 500 lei si a primit produse de 70 lei sau 70 lei bani in mana. Funda? big grin