| emaalexandra97 a întrebat:

Cum pot face rost de oua pe farmerama? in afara de a cumpara

2 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Pai sa strangi unelte si sa construiesti un cuib de clocit. du-te la atelier

| GemPanda a răspuns:

Pai depinde ce lvl ai...Dar in afara de a cumpara trebuie sa ai activat atelierul(dupa level 8) si cu cat tu plantezi si culegi mai mult cu atat tu primesti unelte si materiale, si cand tu faci destule cat iti cere acolo pentru cotetul de facut oua poti sa il extinzi si tu veipune hrana si o gaina(vezi tu la momentul acela) si apa si va incepe productia(un ou pe productie)

Succes!