| FetitSa a întrebat:

Cum pot face rost de vecini la Farmerama? sad

Răspuns Câştigător
| TheLastDancer15 a răspuns:

Pai de la forum
sau
mergi in oras la piata si chiar daca nu vrei sa cumperi nimic si dai la un produs, si inainte sa cumperi ceva iti arata numele persoanei care vinde produsul, poti sa iei de acolo numele si sa adaugi la tine
app: numele meu e "fandreea" [fara ghilimele]
sper ca te.am ajutat papa

5 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Este undeva in dreapta o sagetica dai pe ea apoi o sa-ti apara niste casute cu o umbra de cal si un semn al intrebari dai pe el si inviti prieteni sau fermieri sa-ti vie vecini... daca nu te-am lamurit complet cauta pe forumul fermerama, sigur o sa gasesti acolo.

MULT SUCCES!
imi dai fundita plizzzzz!

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy intri pe forum si ai acolo vecini, pasunea salbatica, intri acolo si lasi un anunt ca vrei vecini si sa te adauge eu sau iei u de acolo ca is o gramada tongue

| Diana1721 a răspuns:

Intra pe forum la sectiunea vecini. Cauti pe ultima pagina si ii bagi in lista. Daca nu te accepta mai incerci cu altii.

| Mic_Micutzu_1990 a răspuns:

Am nevoie de vecini

| Gurgu_Radu_Iulian_1974 a răspuns:

Vreau vecini farmerama cum fac