| Mo2002 a întrebat:

Cum faci rost de MAMUDELE la farmerama

Răspuns Câştigător
| iulia3317 a răspuns:

Cu un nivel trecut primesti 1 MD sau poti cumpara cu euro de pe telefonul tau mobil sau pe un cont de la banca...

21 răspunsuri:
| danyfear a răspuns:

Le cumperi cu euro, asa-i la toate jocurile, cate ceva din care sa scoata bani, probabil ca mai este inca o chestie sa castigi in joc ca recompensa ca ai realizat ceva...

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Faci misiunile de la restaurant si iti da mamudele la primul iti da 10
dupa aia cu porumbu iti da iar vreo 20
si iti da lac mare pomi, cotete, accesorii, pe, si altele

| AmaliaApetri a răspuns:

Cum faci rost de MANUDELE la farmerama prin parola?

| Anonymous485 a răspuns:

Ce dulce ai fost dydy312 laughingrolling on the floor... Alex, frate nu te lua dupa ei, ca daca trimiti nu stiu ce cod, ce mesaj, etc etc, daca faci asta, le vei incarca contul lor, fiecare cont de farmerama, are user-ul lui si id-ul lui diferit, mamudele se pot face de la (Restaurant), dar daca vrei sa grabesti lucrurile, le poti cumpara cu un simplu sms, trimiti id-ul tau, la numarul... Bafta frate, si nu te lua dupa nimeniwinking

| pittbull123 a răspuns:

Eu intru in farmearama ma duc la restaurant si fac misiunea aia cu 10xmamudele dureaza 30 de minute si nu-mi da mamudelele ajutati-ma va rog

| anonim3737 a răspuns (pentru pittbull123):

La inceputul jocului primesti 28 de mm si mai sunt 2 sau 3 la cooperativa

| nastaseciprian a răspuns:

Primeşti: 300 Mamudele pe SMS pentru doar 1,20 €!

Trimite doar: BIG 6230234

la numărul: 7465

| DienutzaXMafin a răspuns:

Ok, deci pentru anul 2014 s-au schimbat codurile, deoarece nu mai sunt valabile cele de pe 2013, dar am aflat de la un prieten care cunoaste pe nu stiu cine de la joc ce trebuie sa faci :trimiti codul BIG 15339921 prin SMS la 7465... nu te costa nimic. Dupa ce ai trimis SMS-ul vei primi inapoi unul cum ca iti multumesc pentru comanda sau ceva de genul asta... cand te vei loga pe contul tau vei avea 500 de MM happy Eu asa mi-am cumparat o multime de chestii. Succes ( apropo sa ai grija la spatiul dintre BIG si 15339921 ca nu merge daca nu exista si poti sa repeti actiunea de cate ori vrei. )

| shark93 a răspuns:

Am aflat eu astazi cum sa pacalesti pe cei de la farmerama este foarte simplu si vil zic si voua pontul ca poate candva ma veti ajuta si voi

Trimiteti sms la 1395 cu textul BIG 6148909 te costa doar 1 euro si primtesti 500 mamudele si 500 gologani primesti un cod si il pui unde scrie news e acolo un cod u il primesti pe telefon .

Dar mare atentie cu spatilul dintre BIG şi 6148909 sa lasati spatiu winking

| shark93 a răspuns:

Ce am pus mai sus tocmai a expirat am aflat de la furnizori mei o noua metoda de a pacali Farmerama. Va va costa un singur euro 1 euro iata ce trebuie sa faceti :

Trimiteti sms la 7465 cu textul BIG 6263829
( sa nu uiti sa lasi sapati dintre big si codul acela ) Veti primi inapoi un mesaj cum ca ati achitat 1 euro primiti un cod pe care voi il puneti in news si primiti 8000 GG si 425 Mamudele

Puteti trimite ori de cate ori doriti e si o reducere la 3 trimiteri

| shark93 a răspuns:

Mai nou am aflat ca s-a bagat event de stele sau ceva in genu pe Farmerama modalitatea de a cumpara aceste stele in joc momentan nu exista dar se poate face o smscherie ca in orice alt joc.
Trebuie sa trimiti un sms la 7465 cu textul BIG 6263829
Dupa ce ai trimis sms cu acel cod mare atentie sa nu gresesti trebuie sa lasi spatiu intre BIG si acel cod tu primesti pe sms un mesaj cum ca ai achitat un euro dupa aceia la cateva minute cam 2 minute mai primesti un mesaj cu codul pe care tu il pui in news in jos dreapta e ceva ca un cod de bare dai clik pe el scrie cod bonus e codul acela de pe telefon il pui acolo si stelutele si mamudlele intra in contul dumneavoastra.

Primesti in schimb 425 mamudele ceea ce primeai deja dar acum a bagat tot cu 1 euro sa mai primesti pe cele 425 de mamudele si 8000 de GG poti primi 245 de stele care le poti folosi la copac pentru debifarea crengilor.

| shark93 a răspuns:

Farmerama modalitatea de a cumpara aceste stele in joc momentan nu exista dar se poate face o smscherie ca in orice alt joc .
Trebuie sa trimiti un sms la 7465 cu textul BIG 6263829
Dupa ce ai trimis sms cu acel cod mare atentie sa nu gresesti trebuie sa lasi spatiu intre BIG si acel cod tu primesti pe sms un mesaj cum ca ai achitat un euro dupa aceia la cateva minute cam 2 minute mai primesti un mesaj cu codul pe care tu il pui in news in jos dreapta e ceva ca un cod de bare dai clik pe el scrie cod bonus e codul acela de pe telefon il pui acolo si stelutele si mamudlele intra in contul dumneavoastra.

Primesti in schimb 425 mamudele ceea ce primeai deja dar acum a bagat tot cu 1 euro sa mai primesti pe cele 425 de mamudele si 8000 de GG poti primi 245 de stele care le poti folosi la copac pentru debifarea crengilor .

| shark93 a răspuns:

La Farmerama modalitatea de a cumpara aceste stele in joc momentan nu exista dar se poate face o smscherie ca in orice alt joc .
Trebuie sa trimiti un sms la 7465 cu textul BIG 6263829
Dupa ce ai trimis sms cu acel cod mare atentie sa nu gresesti trebuie sa lasi spatiu intre BIG si acel cod tu primesti pe sms un mesaj cum ca ai achitat un euro dupa aceia la cateva minute cam 2 minute mai primesti un mesaj cu codul pe care tu il pui in news in jos dreapta e ceva ca un cod de bare dai clik pe el scrie cod bonus e codul acela de pe telefon il pui acolo si stelutele si mamudlele intra in contul dumneavoastra.

Primesti in schimb 425 mamudele ceea ce primeai deja dar acum a bagat tot cu 1 euro sa mai primesti pe cele 425 de mamudele si 8000 de GG poti primi 245 de stele care le poti folosi la copac pentru debifarea crengilor .

| robert_6277 a răspuns:

Daca trimiti un mesaj cu big 7220859 la numarul 1395 si ai pe telefon 2, 60 euro sau mai mult iti va mai veni un mesaj in care vei scrie contul tau de farmerama si vei avea pe el 55 mamudele.( ai grija la spatiul dintre big si 7220859). Daca vrei 155 de mamudele pe cont trimiti un mesaj big 6381862 la numarul 7465 si trebuie sa ai pe telefon 6, 20 euro.(ai grija si aici la spatiul dintre big si 6381862).

| WWWfarmeramaRO a răspuns:

Wqesdxwq

| WWWfarmeramaRO a răspuns:

Asdwaqsdrewdfcv scfg erdst gwsd ercdgvwedst gdf

| WWWfarmeramaRO a răspuns:

Primeşti: 843 Mamudele pe SMS pentru doar 1, 20 €!

Trimite doar: BIG 6646031

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6646031

OFERTA 2011 TRIMITETI CAT MAI REPEDE
Si iti mai da si 250000 gologani. Merge 100%

| dydy312 a răspuns:

Jhbjh

| emyyyl a răspuns:

Uitati ceva care va garantez ca va merge 100% trebuie sa scrieti asa BIG 6202750 (aveti mare grija la spatiul dintre cod si BIG) va costa 1 euro si primiti 600 de mamudele si 200000 de gologani

| boss10 a răspuns:

Eu am trimis sms la nr1395 cu textul BIG 9848463 am platit 1euro pentru 60mamudele e ok.

| Ioan_Schone_1994 a răspuns:

Primeşti: 1000 Mamudele pe SMS pentru doar 2, 60 €!

Trimite doar: BIG 10358784

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 10358784
happy merge sigur! primiti cod si il atasati