| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Cum pot imbunatati placa video la mine arata asa:
memorie de sistem partajata:220mo
memorie video sistem 0 mo
memorie video dedicata:64mo
total memorie grafica disponibila 264mo
detalii despre restul:
procesor:genuine intel(R) CPU 575 @ 2.00ghz
memorie ram:1.00 go
tip sistem: 32 biti
windows 7. pe 32 biti

cum pot imbunatati ca nu imi merge bine gta san andreas imi merge cu lag ce pot face la placa video? sau e sistem slab? precizez ca e laptop.

3 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Daca pui intrebarea la TEHNOLOGIE vei primi raspunsuri mult mai bune. Aici este categoria ADOLESCENTI.:d
Pune-o acolo, ai sa primestiwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt atatia specialisti pe tpu.in materie de service info.te-as fi ajutat eu dar de abia intru pe TPU, si facebook.

| kent_3680 a răspuns:

La latpo nu merge marita mai ales daca e integrata (daca e integrata iti dai seama la mufa unde bagi monitoru daca e albastra si e bagata in interior inseamna ca e integrata poti cumpara un upgrade pentru ea