| Kleb a întrebat:

Cum pot sa imi mai adaug cativa cm in inaltime? Am 14 ani. Exercitiile de stretching functioneaza? Ce alimente/bauturi stimuleaza cresterea?

Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mergi si inoata cat mai mult, fa cat mai multa miscare la soare si, daca nu te temi de inaltime incearca sa faci Alpinism-escalada. Basketul, voleiul, saritul corzii si alte idiotenii sa le scoti din minte; sunt sporturi/activitati unde sunt selectionati sportivi deja inalti. Consuma cat mai des produse lactate si fasole-alba (ciorba sau iagnie) Bafta deasa si mult succes!

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Poti face basket si mult alergat sau sărituri, etc. Cat despre băuturi cel mai bine e să bei un suc facut se tine acasa.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Bhai prostovane! tu indici ca eronat si nefolositor un raspuns exact, bazat pe studii medicale!?