| puffy15 a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama cand un baiat ma place?
Care sunt semnele?
Nu ne-am vorbit niciodata,dar am vazut ca prin pauze se uita la mine,si eu in acele momente incerc sa ma uit in alta parte...
De exemplu,odata,m-a examinat din cap pana in picioare! Tot in aceeasi zi,cand mergeam cu o colega pana la magazin,l-am vazut,si la un moment dat m-a vazut si el cand a intors capul in stanga,si dupa ce am trecut de el, s-a intors cu totul si nu mai stiu exact daca s-a uitat dupa mine pentru ca eram in fata lui...happybig grin

1 răspuns:
| SkizoSkillz a răspuns:

Baiatul din exemplu tau e un baiet pervers tine mintelaughing