| jo_7070 a întrebat:

Cum sa dau jos putina burtica? fac deka abdomene si nu mai mananc. numai ce trbe. altceva? rapid

3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

E foarte bine ce faceti. altceva nu cred ca mai ai de facut. asteapta rezultatele

| 凸florina凸 a răspuns:

Ca sa scapi de burta trebuie sa alergi mult. nu conteaza unde doar sa alergi. cam 2-3 sau chiar 4 ore pe zi daca nu poti alergi doar una. asa. nu conteaza ce mananci dar sa alergi mult.winking.
Baftaa

| 凸florina凸 a răspuns:

Ca sa scapi de burta trebuie sa alergi mult. nu conteaza unde doar sa alergi. cam 2-3 sau chiar 4 ore pe zi daca nu poti alergi doar una. asa. nu conteaza ce mananci dar sa alergi mult.winking.
Baftaa. Papa PuP