| Bebitaa a întrebat:

Am 15 ani si nu prea sunt multumita de cum arat. Sunt slabuta si am putina celulita si burtica. De o saptamana am inceput sa mananc mai multe fructe si supe si sa fac in fiecare zi spor(genoflexiuni, abdomene si sa stau pe varfuri). Voi ce imi recomandati sa fac pentru a ma ingrasa si a scapa de parantezele care ma complexeaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Si eu vreau sa ma ingras.
Mananca mancare gatita, multe fructe si poti sa iei si niste vitamine de la farmaciehappy

| Cosmin86 a răspuns:

Fa un sport mai serios, de genul alergat sau inot, ce faci tu pierzi vremea happy

| LucianaTudor a răspuns:

Polenul de la magazinele naturist este EXTREM de folositor, si eu am avut si inca am MARE nevoie sa ma ingras, dar am pus peste cinci kilograme de cand cu semintele de polen. Mergi la magazinul naturist din orasul tau si ceri pur si simplu polen, apoi mergi acasa si il amesteci cu miere si il mananci. E chiar bun love struck La mine a mers, oricum, si sportul e bun, pentru muschi. Dar incearca sa nu faci decat sporturi care-ti plac. Succes! big hug