| DreamGirl_9821 a întrebat:

Daca fac pe zi 200 de abdomene si nu mananc dupa 6 seara credeti ca pot da burtica jos intr un timp cat mai rapid? :-s

Răspuns Câştigător
| sherlock a răspuns:

Pentru a slabi trebuie sa mananci cat mai sanatos si natural sa nu bei sucuri acidulate. Sa nu mananci dupa ora 6 e doar un mit! Mananca deci putin si des, astfel corpu nu va fi nevoit sa depuna grasimi.

Si cel mai important... NU mai face asa multe abdomene, vei face muschi pe sub burta si vei avea burta si mai mare! Cand slabim, sclabim cu tot corpul nu doar in zona dorita de noi, Incearca sa faci execitii fizice in care sa folosesti cat mai multi muschi.

Aici o lista cu clipuri folositoare.
http://www.youtube.com/......p?/results

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine respecti mesele si mananci in cantitate mai mica ca sa cada burta.

| LifeInColors a răspuns:

Da, dar e foarte important sa nu bei sucuri, sa nu mananci grasimi, dulciuri, paine, iar dimineata inainte de micu dejun ( care e obligatoriu ca sa nu te ia o foame peste zi.) bea 3 pahare de apa plata. +ALERGATUL ajuta mult. Mult succes:* app, bine ar fi ca in fiecare seara sa faci cu 5 abdomene mai multe decat in cea precedenta. Funda?big grin

| alina_9423 a răspuns:

Si daca alergi putin o sa-ti conturezi foarte bine formele si o sa dispara si burtica.e foarte binehappy

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Da dacafaci mai multe feluri de exercitii deoarece toate ard grasimile si nu doar cele de pe burti ci de pe intreg corpul

| iacobitza a răspuns:

Hmmmmmmmmmmm chiar daca nu manaci dupa ora 6 tot trebuie sa mananci moderat si mankre sanatoasa fara fast food evita cat mai multa prajelile si dulciurie acum e vara si p0oti alege din sute de variante de salate si mancaruri la gratar daca te abtii un pic ai sa reusesti bafta

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Username eu cred ca o sa slabesti, facand 200 de abdomene pe zi si sa nu mananci dupa 6 seara dar trebuie sa mananci sanatos, sa nu mananci tot felul de porcarii indicat ar fi salatele, fructe multe (fara banana ca ingrasa) carneee nuuuu bine poate odata la 2 zile fiarta sau gratar, 4 oua pe saptamana paine neagra, consultamai bine un nedic nutritionist cand eram mica asa am facut si acum parca-s modelwinking

| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Sau poti sa nu mananci nimic si sa faci 1000 de abdomene

| stuffy a răspuns:

Ai putea sa slabesti...dar sunt cam multe si s-ar putea sa faci febra musculara...big grin

| kosmy_8917 a răspuns:

Desigur.

| ElleNa13 a răspuns:

Eu zic ca cele 200 de abdomene nu te ajuta! Iti intaresc doar masa musculara! Trebuie sa faci foarte multe ca sa dai jos burtica!