| Byankaswetlove a întrebat:

Cum sa imi aranjez parul, pentru sarbatorile pascale?

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Ceva mai simplu, nu coafuri sofisticate ca nu e Revelionul. O coada impletita, daca mergi la Biserica un coc, o coada de cal, daca mergi la prieteni/rude iti poti ondula parul...

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Pai oricum vrei... de exemplu ai putea sa iti faci o coada impletita (fiind mai "traditional") happy Sarbatori Fericite!

| AdonnAdonnis a răspuns:

O coada impletita sau tip peste sau coc sarbatori fericite

| Balubell a răspuns:

Eu zic sa te razi in cap si nu mai ai treaba. Pune apoi niste alcool sanitar sa nu te iriti. Funda?smug