| spinum a întrebat:

Cum dau jos kg puse acum la sarbatorile Pascale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Faci iarasi post. Putin si fara calorii multe, fara grasime etc. Si nu strica nici putina miscare: drumetii, jogging, bicicleta, precum si consum de mere!

| gabimaris a răspuns:

Fructe, cereale, supe si ciorbe usoare, salate, apa, ceai, sucuri naturale de fructe, carne (pui si/sau peste) slaba la gratar, branza dulce, iaurt, mese dese(5-6/zi) si cantitati mici! Sanatate!

| Princessee a răspuns:

Cel mai bine cred ca ar trebui sa faci mult sport