| pppaaauuulllaaa a întrebat:

Cum sa imi pun la status inimioare, patratele... sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La start-->all programs-->accessories-->sistem tools -->caracter map.acolo gasesti

69 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Copiezi de la cineva care are inimioare, patratzele, stelute si iti pui la status tongue

| pppaaauuulllaaa explică:

Multumesc pentru raspuns kh1ss dar am messenger 8 si nu merge la status cu paste sau copysad

| ellai a răspuns:

Trebuie sa mearga cu CTRL C si CTRL V

| Ella_6365 a răspuns:

♥ ♦ ♣ ♠ ∴ ℘ etc.
trebuie sa mearga cu CTRL + V

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥ alt si 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

T ubesc love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De descurci uh ca esti desteaptawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥simpluulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu big grintongue

| pppaaauuulllaaa explică:

La status nu se pot pune inimioarelehee hee
ctr+ o cifra din partea dreapta a tastaturii
asa raspuns asteptamtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi pun la nume la mess inimioare nu merge nici cu copy ` paste nu merge nici cum `. hell meeee crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥ uite-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt inimioare si mai frumoase decit acestea poti sa pi forma inimioarei si sa fie inimioara de culooare roza deschisa o sa fie super de frumos happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa-mi pun ceva tare pe status

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncate de la balcon laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai copiezi de lc ienva car eare inimioaretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu gandeste-te si sungura inventeaza ceva la care nimeni nu se asteapta si pune-l la status

| ing3ras a răspuns:

Aici poti gasi si inimioare si semne :) doar le copiezi (ctrl+c) si apoi le pui la status (ctrl+v) http://bancuriok.com/category/statusuri-animatii/ Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit atent la tine tear sta bine cu mine

| mariafrumusikadenisa a răspuns:

Anutzza /

e ff simplu.

dai p simboluri hi5 si acolo dai la primul sait si ler copi de acolo si la pui la status

e greu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ie bine nici una cum ziceti ca am incercat sa nu dati pe ctrl+v ca atunci se repete si pe ctrl+c nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa ca si eu vreau:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Translate.ge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcati un messenger 10 sau 9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge ca am incercat si eu si nu merge ca dau clic pe ce imi trebuie si pune asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnuma intreba pe mine intreabatzi creierul ala destept
laughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la Start All Programs Accessories Sistem Tools Character Map... Apesi pe ce vrei apoi dai add si copy apoi dai paste la mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti asa:
1. dai la start~~>all programs~~>acccesorries~~>sistem tools~~>caracter map
2.sa copiezi de la cinevahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu.Start─Programs sau All programs─Accessories─Sistem Tols─Character Map.
Pa!