| AndrutzaAndraAndrutza a întrebat:

Nu stiti unde gasesc inimioare patratele sau ceva de genul de pus la mess? Va tog. dau fundita:X:X:X:X:

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Http://www.forwindows.net/simboluri-hi5/

aici gasesti cate vrei

| Jony123 a răspuns:

Dar unde a vazut tu asa ceva?

| anss23 a răspuns:

Ba da, stim, gasesti chiar in calculatorul tau, intri in Microsoft Word, sus in stanga scrie Insert, dai click>Symbol iti alegi ce simbol vrei si dai insert.Simplu,nu?winking

| Rallu_2412 a răspuns:

Iti tr un mesaj cu id meu si iti zic site-ul! Pusi :*

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Eu numele le i-au de pe hi5laughing

| Puff9222 a răspuns:

Http://fsymbols.com :) aici gasesti tot ce vrei.

| mirelush_6159 a răspuns:

Pai.intri in start la pc, dai la all programs, apoi la accesories, apoi la system tools si la caracter map.si acolo cauti inimioarelehee hee