| pppaaauuulllaaa a întrebat:

Cum sa imi pun la status inimioare, patratele... sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La start-->all programs-->accessories-->sistem tools -->caracter map.acolo gasesti

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este chiar f. simplu...dar daca zici ca nu mere cu co℘y sau ℘aste...nu te ℘ot ajutha.Srryz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.kalumea.tk gasesti asa ceva. la sectiunea simboluri si caractere :*

| deea1237052 a răspuns:

Dai pe simboluri hi5 si copiezi :X

| alialexuta a răspuns:

Scuze dar nu stiu happy te ajutam cu mare placere

| mariafrumusikadenisa a răspuns:

Anutzza /

e ff simplu.

dai p simboluri hi5 si acolo dai la primul sait si ler copi de acolo si la pui la status

e greu?

| geo_9811 a răspuns:

Eu am incerkt si imi merg toate...ms♥♥♥♣

| dewtzza a răspuns:

Le cauti pa net dai copy si dupa aceea te duci la status si dai paste

| Frumusick_Dya_1981 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si ma chinui de cativa ani dar nimic

| cristiana203 a răspuns:

Vrei si caractere pentru hi5? id

| ericalove12345 a răspuns:

Smileset.com