| Cucutza a întrebat:

Cum sa-mi fac un blog si dati-mi si ideei ...Primu raspuns folositor FUNDA si restul voturibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| KateNoH8 a răspuns:

Poti sa iti faci pe www.blogspot.com ascesta e blogul meu: www.sugar-drops-b.blogspot.com poti scrie despre o intamplare haioasa, love story, muzica, moda, baieti, poti pune poze cu tine, make up si multe lucruri de care esti pasionata. Succes! [xoxo

4 răspunsuri:
| RockNGreen a răspuns:

Bun deci un blog se poate face pe diferite site-uri/domenii.
Wordpress
Blogspot
s.a.m.d
Te pup Marga din adancu gurii Mele; x

| LiveYourLife a răspuns:

Iti faci un cont pe Blogger

| apalipis a răspuns:

Greu de spus. Ca sa iti faci un blog aparte si unic trebuie sa iti pui ideeile tale dar de obicei pe un blog intalnesti foarte des muzica,moda,glume,bancuri,poze haioase, videoclipuri haioase, lucruri interesante care sa atraga oamenii.In special cauta sa scrii ceva ce nu multi stiu.Eu una am un blog dar sincer nici eu nu prea stiu ce sa scriu in schimb, am scris o chestie despre pisici despre care nu multi stiu si sa stii ca am atras destui oameni.Cauta sa cauti lucruri haioasa care sa amuze oamenii intrucat si lucruri interesante care sa nu ii plictiseasca pe cititori.De asemena poti pune anumite poze artistice etc. >big grin

| EANS a răspuns:

Www.blogger.com sign up
dupa ce intri creezi un cont, dar trebuie sa-l activezi de pe telefon. ei iti trimit un cod pe telefon GRATIS iar tu in scrii oe calculator, asta in cazul in care n-ai cont de gmail. pe cont poti crea pana la 29 de bloguri.