| LolaKissTheGirl a întrebat:

Sa zicem ca cineva isi face un blog si vrea sa-si puna pe blog Like Us de la Facebook.

Cum se poate instala? Cel mai detaliat raspuns primeste funda, restul voturi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, deci te duci la Like Box tot pe Facebook, dar mai intai trebuie sa-ti faci un cont cu blogul respectiv, apoi te duci si pui link-ul, dupa aceia dai EMBED si copii codul in blogger, iar dupa aceia sti tu ce faci... sincer nu stiu, n-am blog happy.

@anonima10