| Roscataaa a întrebat:

Cum sa o conving pe mamiii sa imi ia laptop maii repede?batting eyelashes Cele maii bune fundita:*

Răspuns Câştigător
| CevaNou a răspuns:

Io stiu. pune-i si tu ca o sa inveti mai bine ca o sa o asculti etc.asa am facu si eu si a mers, FUNDA?

3 răspunsuri:
| alexandra_1939 a răspuns:

Nu stiu si eu incerc cu un tel nou si ma port cat mai frumos si iau note bune, dar tot degeba ca cu notele e obisnuita si cu purtatul frumos e degeaba. Asa ca nu stiu, dar iti urez mult noroc.

| DaianaPiersicutza a răspuns:

Dar te-ai gandit ca poate nu are bani si nu poate sa ia mai repede? In cazul in care poate fi fata cuminte si asculta de parintii si ai sa vezi ca ei or sa te rasplateasca :*

| carabinierr a răspuns:

Ce mi-ar place sa nu iti ia!