| ShNySnYGer a întrebat:

Vreau sa o conving pe mama sa i-mi laptopul ACER Aspire AS5750G-2333G50Mikk cu 2.499,90 Lei desigur cu rate, dar i-am spus ca vreau sa i-m iia un laptop acum 1 luna si a spus ca la sfarsitul anunui scolar sa vada rezultatele dar vreau sa o conving sa i-mi ia laptopul de Craciun.Am cateva idei de genul:Ca anul trecut colegul meu de banca nu avea laptop si invata ma irau decat mine ( nu cu mult) si daca voi avea voi putea si eu sa invat mai mult, mai bine, mai repede si rezultate mai bune si chesti dinacestea dar pls dati-mi si voi cateva idei dau FUNDA pentru cele mai bune.Va rogg mi-l doresc mult pentru am pc-ul cu 512 MB RAM 78 GB HDD (22 mai am liberi), placa grafica 128 MB procesor ADM Semprom si este din 2005 pc-ul.PLs

Răspuns Câştigător
| sammiess a răspuns:

Simplu, ii spui ca Windows 7 si office 2010 nu mai merg pe calculatorul ala ca e vechi si daca tot ti-l schimba sa iti ia laptop. Cum altfel sa faci proiectele la scoala daca nu ai cu ce, iar profesorul cere in Office 2010?

| ShNySnYGer explică (pentru sammiess):

Mersi! sper sa ma ajute

| ShNySnYGer explică (pentru sammiess):

De cele mai multe ori cere in offfice